Item No: OLROB2TI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Anklet |
| Weight | 6g |
$0.84



Item No: OLROB2TI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Anklet |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | A274 Love Ball Bead Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.