Item No: OL1WPSXTE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 17g |
Price range: $2.26 through $2.82





Item No: OL1WPSXTE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Gold Earrings, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.