Item No: OLKQ95W
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $0.48 through $0.97









Item No: OLKQ95W
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Building Block Heart Pendant Cross Chain, Outer Heart Pendant Cross Chain, Building Block Heart Pendant Pearl Chain, Outer Heart Pendant Pearl Chain, Pearl Chain Pairs, Cross Chain Pairs |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.