Item No: OL12HIVEX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 4g |
$0.33










Item No: OL12HIVEX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Hollow Heart (1PCs), Black, Rose Gold, Steel Color, Love Heart (1Pcs), Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.