Item No: OLDVO5QM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Eye |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
$2.18








Item No: OLDVO5QM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Eye |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Orange, Black, Pink |
| Style | Lake, Rose |
| Color | Blue, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.