Item No: OL10F510T
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$1.75











Item No: OL10F510T
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Golden White Diamond, Golden Pink Diamond, Golden Sea Blue Diamond, White Gold Color White Diamond, White Gold Color Pink Diamond, White Gold Color Sea Blue Diamond, Golden Deep Sea Blue Diamond, White Gold Color Deep Sea Blue Diamond |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.