Item No: OLXF8SEJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$1.22















Item No: OLXF8SEJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | January (Red), February (Dark Purple), March (Light Blue), November (Light Pink), April (White), May (Green), June (Light Purple), July (Rose Red), August (Golden), September (Dark Blue), October (Champagne), December (Black) |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.