Item No: OL1PXU7QB
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$1.52


















Item No: OL1PXU7QB
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Triangle Platinum, Square Platinum, Heart-Shaped Platinum, Oval Platinum, Pear-Shaped Platinum |
| Style | Oval, Triangle, Square, Heart-Shaped, Pear-Shaped |
| Color | Gold, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.