Item No: OLZHWQ34
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | rope chain |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
$2.07






Item No: OLZHWQ34
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | rope chain |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Big Heart, Center, Be Careful |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.