Item No: OLUCX5FK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$1.72





Item No: OLUCX5FK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.