Item No: OLH0EQKI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
$1.66









Item No: OLH0EQKI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Purple, Green, White, Red, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.