Item No: OL12S5MQO
| Color | Red, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$3.21









Item No: OL12S5MQO
| Color | Red, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Style | XINGX, Heart, Love, Heart-shaped & |
| Color | Black, Green, Red, green, red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.