Item No: OL1U3ZJET
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $1.77 through $3.82














Item No: OL1U3ZJET
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Chain Peach Heart Earrings, Small Size Peach Heart Stud Earring, Eh00204 Small, Medium Peach Heart Stud Earring, Eh00203 Large, Eh00203 Medium, Ear Clip Peach Heart Style, EH00241, Necklace (Strip), XL00026, EH00242 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.