Item No: OLKSJOJW
| Color | Light Blue, White, Purple, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
$3.70









Item No: OLKSJOJW
| Color | Light Blue, White, Purple, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Color | Red, Green, Purple, Light Blue, White, Blue |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.