Item No: OL1XTENMW
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 31g |
$4.16



Item No: OL1XTENMW
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 31g |
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Option | Jdcdk279 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.