Item No: OLUMQA10
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 5g |
$2.91






Item No: OLUMQA10
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | White, Black, Colorful |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.