Item No: OL16COH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 19g |
$2.98





Item No: OL16COH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.