Item No: OLXPJ579
| Color | White, Black |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Color Block, Solid Color |
| Material | Alloy, Titanium Alloy, Titanium Steel |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.25 through $1.15
















































































































Item No: OLXPJ579
| Color | White, Black |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Color Block, Solid Color |
| Material | Alloy, Titanium Alloy, Titanium Steel |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | A059J, Letter I, A057Y, A056Y, A055Y, A053Y, A052Y, A050Y, A049Y, A047Y, A039Y, A037Y, A036Y, A034Y, A032Y, A031Y, A028Y, A027Y, A025Y, A021Y, A014Y, A009Y, A008Y, A006Y, A005Y, A003Y, A059Y, A051Y, A048Y, A033Y, A041J, A038Y, A029Y, A057J, A056J, A055J, A053J, A052J, A051J, A050J, A049J, A048J, A047J, A037J, A036J, A034J, A033J, A032J, A031J, A028J, A027J, A025J, A021J, A014J, A009J, A008J, A006J, A005J, A003J, A001Y, A039J, A042J, A038J, A002Y, A029J, A001J, A002J, A054Y, A040Y, A035Y, A030Y, A026Y, A024Y, A019Y, A017Y, A016Y, A015Y, A013Y, A012Y, A011Y, A010Y, A007Y, A004Y, A058Y, A020Y, A022Y, A058J, A054J, A046J, A045J, A044J, A043J, A040J, A035J, A030J, A026J, A024J, A020J, A022J, A019J, A016J, A015J, A013J, A012J, A011J, A010J, A007J, A017J, A004J |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.