Item No: OLYOPOCY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
$2.24



Item No: OLYOPOCY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Sr21012328 B |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.