Item No: OL1OXPH7U
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $0.73 through $0.82





Item No: OL1OXPH7U
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Model | A8203 Six-Claw Diamond Necklace Gold |
| Option | 9203 White K Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.