Item No: OL1HBA1TD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 35g |
Price range: $1.47 through $1.92





Item No: OL1HBA1TD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Single 1.2 M 18K Gold Plating Gold Color Retention, Single 1.2 M Steel Color Retention |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.