Item No: OL1906S3K
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 6g |
$2.49



Item No: OL1906S3K
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.