Item No: OL1XZ59Q0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
Price range: $2.58 through $5.41






Item No: OL1XZ59Q0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Bracelets, Necklace, Necklace + Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.