Item No: OL1PCCP7D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $0.66 through $1.62



















Item No: OL1PCCP7D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 3025 Flower Bracelet, 3047 Lightning Bracelet, 3046 XINGX Bracelet, 3045 Lucky Bead Bracelet, 3030 Heart Bracelet, 3029 XINGX Bracelet, 3031 XINGX Bracelet, 3034 Tassel Bracelet, 3033 Mouse Bracelet, 3035 Planet Bracelet, 3048 Multi-Layer Bracelet, 3039 Leaf Bracelet, 3032 Heart Bracelet, 3027 Heart Bracelet, 3043 Strawberry Quartz Bracelet, 3044 Dream Planet Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.