Item No: OL1SW8GGM
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Platinum Plated |
| Weight | 2g |
Price range: $0.74 through $0.91















Item No: OL1SW8GGM
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Platinum Plated |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | CC005-1 (White Gold Color), CC009-1 (White Gold Color), CC003-6 (White Gold Color), CC003-11 (White Gold Color), CC021-1 (White Gold Color), CC021-2 (Gold), CC004-6 (Gold), CC004-11 (Gold), CC009-2 (Gold), CC005-2 (Gold), CC007-3 (Blue Stone White Gold Color), CC007-4 (Blue Stone Gold) |
| Size | One |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.