Item No: OL1HCVNOQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $1.22 through $1.79





Item No: OL1HCVNOQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 一套两条, Peanut Single Golden |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.