Item No: OL1A0ZHNV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
$2.95













Item No: OL1A0ZHNV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | February Not Stainless Steel Chain, November No Stainless Steel Chain, December Not Stainless Steel Chain, March No Stainless Steel Chain, April No Stainless Steel Chain, May Not Stainless Steel Chain, July No Stainless Steel Chain, August No Stainless Steel Chain, September Not Stainless Steel Chain, October No Stainless Steel Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.