Item No: OLJYJ02E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 3g |
Price range: $0.48 through $2.65

























Item No: OLJYJ02E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | BR8135, Gold, BR8161, Steel Color, BR8165, BR8145, Ea544901s Steel Color, BR8167, BR8154, BR8164, BR8171, BR8137, BR8136, BR8155, BR8149, BR8138, BR8159, BR8170, BR8148 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.