Item No: OLP2IUXK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring |
| Weight | 8g |
$0.54



Item No: OLP2IUXK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | 5mm Seven Silver |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.