Item No: OL1CSFSJP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 4g |
Price range: $2.10 through $3.01















Item No: OL1CSFSJP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Malachite, Obsidian, Lapis Lazuli, Glitter, Unakite, (Gold) Malachite, (Gold) Obsidian, (Gold) Lapis Lazuli, (Gold) Tigereye, (Gold) Glitter, (Gold) Unakite |
| Style | (Gold) |
| Color | Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.