Item No: OL1FOAFSZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
$0.27














Item No: OL1FOAFSZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Red, Black, White, AB, Golden Yellow, Green, Purple, Pink, Blue |
| Style | Lake, Light |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.