Item No: OL1R6XITA
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 2g |
$0.19














Item No: OL1R6XITA
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Red, Green, Purple, Black, White, Pink, Blue, Golden Yellow |
| Style | Lake, Light, AB |
| Color | Blue, White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.