Item No: OLIHQT1Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 13g |
$1.34















Item No: OLIHQT1Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | 1# Rose, 2# Medium, 4# Dark, 5# Light, 6# Sapphire, 8# Medium, 9#, 10# Dark, 12# |
| Color | Red, Blue, Green, Black, White |
| Option | 3# Dark Purple, 7# Medium Purple, 11# Yellow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.