Item No: OL10QZ0Q
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Metal | 18K Gold |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Color | 18K Gold, Gold Plating, Silver Plated |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Glass |
| Pendant Material | Glass |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 7g |



















Reviews
There are no reviews yet.