Item No: OL1XFRARI
| Color | Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$2.95





Item No: OL1XFRARI
| Color | Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Champagne, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.