Item No: OL1NFCF5E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
$0.89



Item No: OL1NFCF5E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Pearl |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.