Item No: OLS51N8I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Horse |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone, Crystal |
| Weight | 9g |
Price range: $1.11 through $1.14














Item No: OLS51N8I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Horse |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone, Crystal |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Color | opal, Black agate, White crystal, Yellow tiger-stone, Lapis Lazuli, Sands, Blue Sand, Mixed Color 4201, Malachite, Blue with white dots, Amethyst |
| Size | Tapered Natural Stone + Silver White Chain, Tapered Natural Stone Silver White Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.