Item No: OL1K3QK09
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$0.93












Item No: OL1K3QK09
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color Sea Blue Zirconium, Steel White Zirconium, Steel Powder Zirconium, Steel Sapphire Blue Zirconium, Steel Purple Zirconium, Steel Black Zirconium, Steel Red Zirconium, Steel Champagne |
| Style | Steel Olive |
| Color | Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.