Item No: OLGTS24M
| Color | Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $1.12 through $1.22





Item No: OLGTS24M
| Color | Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Volcanic rock, Black Matte |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.