Item No: OL123FK6D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.03 through $3.21















Item No: OL123FK6D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | E1997 Pink, E710 Pink, E232 Pink, E655 Pink, E1097 Pink, E6044 Pink, E1104 Pink, E667 Pink, E5983 Pink, E668 Pink, E505 Pink, E5610 Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.