Item No: OL6XRF24
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $0.97 through $1.13






Item No: OL6XRF24
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Price range: $0.96 through $2.06






Item No: OL1PGF1SU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Y183-Gold, Y185-Gold, Y185-White gold color, Y186-Gold, Y203-Gold, Y205-Gold, Y218-Gold, Y223-Rose Gold, Y200-Gold, Y200-White gold color, Y217-Gold, Y191-Rose Gold, Y224-Rose Gold, Y224-White gold color, Y184-Gold, Y212-Gold, Y220-Gold, Y221-Gold, Y209-Gold, Y204-Gold, Y211-Gold, Y201-Gold, Y199-Gold, Y199-White gold color, Y219-Gold, Y183-White gold color, Y194-Gold, Y194-White gold color |
| Size | Adjustable Opening |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.