Item No: OLZJ62FK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $2.27 through $3.03





































Item No: OLZJ62FK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | 3mm Rose Gold 17cm, 4mm White 16cm, 4mm White 18cm, 4mm White 17cm, 3mm White 16cm, 3mm White 17cm, 3mm White 18cm, 3mm White 19cm, 4mm White 19cm, 3mm Rose Gold 19cm, 3mm Gold 16cm, 3mm Gold 17cm, 3mm Gold 19cm, 3mm Rose Gold 16cm, 3mm Rose Gold 18cm, 5mm White 16cm, 5mm White 17cm, 5mm White 19cm, 4mm Rose Gold 17cm, 4mm Rose Gold 19cm, 4mm Gold 16cm, 4mm Gold 17cm, 4mm Gold 19cm, 4mm Rose Gold 16cm, 5mm Rose Gold 17cm, 5mm玫瑰金19cm, 5mm Gold 16cm, 5mm Gold 17cm, 5mm Gold 19cm, 5mm Rose Gold 16cm, 5mm Rose Gold 18cm, 6mm White 17cm, 6mm White 19cm, 6mm White 16cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.