Item No: OLI85LGI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Pleated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
$1.65





Item No: OLI85LGI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Pleated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Size | 43323, 43322 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.