Item No: OLW0VI0Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.79 through $1.67












Item No: OLW0VI0Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 873, 1#, 4#, 2#, 3#, 5#, 7#, 6#, 8#, 9# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.