Item No: OL11EXTLH
| 6 | 5.19 |
|---|---|
| 7 | 5.44 |
| 8 | 5.70 |
| 9 | 5.96 |
| 10 | 6.21 |
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Size | CIRCUMFERENCE(CM) |
$1.64








Item No: OL11EXTLH
| 6 | 5.19 |
|---|---|
| 7 | 5.44 |
| 8 | 5.70 |
| 9 | 5.96 |
| 10 | 6.21 |
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Size | CIRCUMFERENCE(CM) |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | F1481 White Gold Color |
| Size | No. 7, No. 8, No. 9, No. 10, No. 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.