Item No: OL1KSMY0B
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $2.51 through $5.37






















Item No: OL1KSMY0B
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | 2mm White Diamond-White gold color, 2mm White Diamond-Gold, 3mm White Diamond-Gold, 2mm Colorful Crystals-Gold, 2mm Colorful Crystals-White gold color, 3mm White Diamond-White Gold Color, 2.5*5 Black Diamond-Gold, 2.5*5 Black Diamond-White gold color, 3*3 Color Square Diamond-Gold, 2.5 round Zirconium, 2.5 * 5mm Colorful Crystals-Gold, 2.5 * 5mm Colorful Crystals-White gold color, 3*3 Color Square Diamond-White gold color, 3*6 + 3mm Colorful Crystals-White gold color, 3*6 + 3mm Colorful Crystals-Gold, 3mm Positioning Colorful Crystals-White gold color, 3mm Positioning Colorful Crystals-Gold, 5*2.5mm Horizontal Row Colorful Crystals-Gold, 5*2.5mm Horizontal Row Colorful Crystals-White gold color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.