Item No: OLKZBVGS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 16g |
Price range: $0.37 through $2.20







































Item No: OLKZBVGS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Ear-Caring Pearl Silver Needle, Cs0182 Silver Silver Needle, Cs0183 Gold Silver Needle |
| Model | E0214 Gold Silver Needle, E0474 Silver Needle, E0275 Silver Silver Needle, E0214 Silver Silver Needle, E0214 Silver Needle, E0481 Silver Silver Needle, E0182 Silver Needle, E0442 Silver Silver Needle, E0441 Gold Silver Needle, E0346 Gold Silver Needle, E0346 Silver Silver Needle, E0346 Silver Needle, E0128 Gold Silver Needle, E0128 Silver Silver Needle, E0128 Silver Needle, E0272 Silver Needle, E0328 Gold Silver Needle, E0369 Gold Silver Needle, E0370 Silver Needle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.