Item No: OL1O6X9BO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
Price range: $2.20 through $2.30






Item No: OL1O6X9BO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | J153-Color, J153-Purple, J153-White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.