Item No: OL1BCVEKP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $2.34 through $2.43





Item No: OL1BCVEKP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Size | 12922, 12921 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.