Item No: OLQ82ME7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.38 through $1.20








Item No: OLQ82ME7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 27, 33#A781 Thick, 15#A252, Style 23, Style 10 |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.